S U I T E

Tabla ve ön panellerde uygulanan turuncu yüzeyler takıma adeta bir hareket katmış, albenisini arttırmıştır. Koyu renk ahşabın kullanıldığı takımda enine turuncu çizgiler ve açık renk oymalar şık ve zarif bir görüntü oluşturmuştur. Son derece geniş tablasının turuncu kaplama ile renklendiği çalışma masası hem çok kullanışlı hem de şıktır. Dört kapaklı dolabı yine turuncu kaplamalarla renklendirilmiştir. Masa ve sehpa ile aynı çizgileri taşımakta, tamamen kapalı depolama alanları sunmaktadır. Üst sınıflara hitap eden bir makam takımı olarak oldukça sağlam ve kalitelidir.

Karizmatik görüntüsü ile diğer makam takımlarına fark atan Versaje, deri makam koltuğu ve misafir koltuğu ile tamamlanmıştır. Misafirlere karşı kullanıcısını çok güçlü kılmakta, firmasını en güzel şekilde temsil etmektedir. Etajer tüm parçalarla aynı tasarımda olup takımın fonksiyonel bir parçasıdır. Bakışları derinden etkileyen Versaje makam takımı, sanatsal çizgileri ve tasarımı ile çok şık bir mobilya grubudur.

Renk ve ölçü olarak alternatifleri üretilmektedir. Her büyüklükteki makam odaları için elit bir mobilya takımı olarak uyumlu ve kullanışlıdır. Uzun yıllar kalitesi ve dayanıklılığından bir şey kaybetmeden kullanılabilecek özelliktedir. Tüm ihtişamı ile bakışları üzerine çeken Versaje, kusursuz ve ferah yapılı ofisler için iyi bir tercihtir.