S U I T E

 Elit iş adamlarının tercihi olan Uygur Klasik Ofis Makam Takımı, mükemmel renk uyumuyla, görenleri hayran bırakan bir tasarıma sahiptir. Mükemmel tasarımı yanında, aradığınız etkileyici havayı oluşturan işçiliği, renk ve dizaynının mükemmel sentezi, uygur Klasik Ofis Makam Takımı ürününü çekici kılan özelliklerdir.

 
Ofis mobilyaları arasında yer alan Uygur klasik makam takımı oldukça sağlam ve kaliteli bir üründür. Bu ürün aynı zamanda klasik bir tarz olup, makam mobilyaları için de kullanılmaktadır. Sizlerin ofisinin küçük ya da büyük olması neticesin de bu mobilyanın ofise sığmayacağını veya küçük geleceğini düşünenler için ise sizlerin verdiği ölçülere göre yapılması mümkündür.
 
Aynı zaman da bu mobilyalar için renk seçimi yapmakta da özgür olup, istediğiniz renkte ürünler üretilebilir. Oldukça kaliteli bir malzemeden yapıldığı için dayanıklı ve uzun süreli kullanabileceğiniz ürünler arasında ilk sırada yerini almaktadır. Şık ve gösterişli olan bu ürün odanızın resmi gösterirken aynı zaman da rahatlığı ile de sizleri memnun edeceğinden eminiz. 
 
Masanın yanında son derece kullanışlı ve kaliteli dolabı, konsolu, etajer ve sehpası bulunmaktadır. Kaliteli malzeme ve işçiliğin ilk bakışta hissedildiği takımda taşıyıcı ayak ve tabla kenarlarına uygulanan oyma desenler dikkat çekmektedir.