S U I T E

Golden Klasik Ofis Makam Takımının ayakları sarı kabartmalarla süslenmiştir..Çalışma masasının dört bir yanı açık olup sadece taşıyıcı ayaklarla tamamlanmıştır. Sehpa ve etajer de masa ile aynı çizgilerde olup masanın minyatürü şeklindedir. Konsol arka planda olup masa ve diğer parçalarla uyumlu sarı kabartmaları taşımaktadır. Kapaklı depo alanına sahip olan konsol, oval dönüşlü estetik tablası ile kendine özel bir tasarıma sahiptir.

Seçkin patron ve yöneticiler için tasarlanan Golden, adını altın rengi kaplama oymalardan almıştır. Renk ve ölçülerde farklı taleplere cevap verilebilmekte, her ofise uygun renk ve ebatlarda Golden klasik ofis makam takımı üretilmektedir. Uzun ömürlü bir ofis grubudur.

Aynı renk kabartma desenlerle dekore edilmiş çalışma koltuğu ve misafir sandalyeleri ile klasik ofis mobilya takımı özelliği taşımaktadır. Tasarım ve kullanım olarak oldukça fonksiyonel olan mobilya takımı, kusursuz bir görüntü sergilemekte ve kullanıcısına prestij sağlamaktadır. Usta ellerden özenle hazırlanan takım kullanıcısı için gerekli tüm fonksiyonelliğe sahiptir. Dinamik ofisler için ideal bir seçim olacaktır.