S U I T E

Görkemli makam odaları için en iyi tercihlerden biri olan PANTERA Klasik Ofis Makam Takımı, ahşabın tüm güzelliğini yansıtan muhteşem bir tasarımdır. Oldukça geniş masası kullanıcısı için son derece rahat bir çalışma alanı sunmakta, taşıyıcı ayaklarda ve masa kenarlarında uygulanan oyma desenler masaya prestij ve değer katmaktadır.

Patronların ve üst düzey yöneticilerin otoritesini ve saygınlığını yansıtan takım, talebe göre değişen ölçü ve renklerde üretilmektedir. Masanın yanında son derece kullanışlı ve kaliteli dolabı, konsolu, etajer ve sehpası bulunmaktadır. Kaliteli malzeme ve işçiliğin ilk bakışta hissedildiği takımda taşıyıcı ayak ve tabla kenarlarına uygulanan oyma desenler dikkat çekmektedir.

Masa, etajer ve sehpanın dört tarafını çevreleyen estetik perdeler göz alıcıdır. Dört kapaklı ve raflı dolabı oldukça büyük olup, ahşap ayaklarla yerden yükselmektedir. Depolama alanı olarak yeterli olan dolapta, kapaklı ve raflı bölmeler bir ofis için gerekli tüm özellikleri taşımaktadır. Uzun yıllar kullanılabilecek şık ve estetik bir makam odası isteyenler için ilk tercih olan PANTERA, kalitesi ve tasarımı ile oldukça dikkat çekicidir.

Bir makam odasından beklenen tüm ağırlığı ve görkemi sunan mobilya takımında göz alıcı işçilik ve görsellik ön plandadır. Farklı renk ve ölçü seçenekleri ile her zevke hitap etmekte, her makam odasına uyum sağlamaktadır. Farkını hemen hissettiren PANTERA makam takımı, üst sınıflara hitap eden elit bir takımdır.