S U I T E

Makam koltukları ve takımları, görkemli olduğu zaman, seçkin bir ofise sahip olabiliyorsunuz.Seçkin müşterilerin tercihi olan Granj Klasik Makam Takımı, aradığınız özellikleri taşımaktadır. İki misafir koltuğu, misafirler için sehpa, bir makam koltuğu, bir makam masası ve iki adet evrak dolabı ile,Granj Klasik makam Takımı, tam bir takım oluşturmaktadır. Koltukların ayak kısımlarındaki sanatsal kıvrımlar, aynı zamanda yeri en iyi şekilde kavramaktadır. Kolçaklardaki ahşap detaylar, işçiliğin mükemmelliğini sergilemektedir. Makam koltuğu ise, takımda görkemi temsil etmektedir.

Masadaki desen detayları, oldukça mükemmel işlenmektedir. Diğer dolapların kapak kısımları, taç kısımları ve ayak kısımları, oldukça kaliteli bir işçilikle üretilmiştir. Bulundukları yerin havasını değiştiren ürün, ofis takımları ile ve ofisin dekoru ile uyum sağlamaktadır. Ayrıca, özel tasarımlarınız için firma ile çalışabilirsiniz.

Bütün çalışmalarında aynı titizlik ve inceliği sergileyen firma, deri koltuk imalatında gerekli olan bütün özellikleri sunmaktadır. Ortopedik özellikli olan koltuk deri kısımlar, özel bir şekilde hazırlanmıştır. Bu özellikleri ile Granj Klasik Ofis Makam Takımı, aradığınız mobilya takımlarını sunmaktayız. Makam takımları içerisinde, görkemi ve sanatsal işçiliği en iyi şekilde sergileyen ürün, seçkin müşterilerin tercihidir. Ofislerdeki dekor uyumu ve makam koltuğundaki ince çalışmalar, bir bütünlük oluşturacak şekilde imal edilmiştir.