S U I T E

Ahşap makam odaları içinde tasarımı ile hemen dikkatleri üzerine çeken Benam klasik ofis makam takımı, dinamik üst düzey yönetici ve patronların otoritesine yakışır bir mobilya grubudur. Masa, konsol, dolap, etajer ve sehpadan oluşan zengin bir makam odası olarak görkemli bir takımdır. Yeşil kaplama makam koltuğu ve misafir sandalyeleri ile tamamlanan takımda renk uyumu mükemmeldir. Kaliteli ahşap malzemesi ve mükemmel işçiliği hemen dikkat çekmektedir.

Tüm parçalarda uygulanan ve parçaları çevreleyerek kapalı bir kutu haline getiren paneller, estetik oyma desenleri ile klasik mobilya anlayışına farklı bir tarz getirmiştir.

Masa, konsol, dolap, etajer ve sehpa tablaları kalın olarak kullanılmış ve merdiven tarzı uygulamalarla hareket kazanmıştır. Her bir parçanın altın sarısı boyama oymalarla yerle buluşması göz alıcıdır. Tablalarda uygulanan merdiven tasarımlar taşıyıcı ayaklar üzerine de uygulanarak bir bütünlük sağlanmıştır.

Geniş misafir sehpası çok kullanışlı olup, konuklarını en güzel şekilde ağırlamakta masa ile aynı çizgileri taşımaktadır. Konsol ve dolap büyüklüğü tam bir makam odasına yaraşır görselliktedir. Kullanıcısın tüm ihtiyaçlarına cevap veren Benam makam takımı, isteğe göre farklı ölçülerde ve renklerde üretilmektedir.

Lake kaplama yüzeyler mobilya renginin bir açık tonu ile çerçevelenmiş ve mobilyaya ayrı bir güzellik katmıştır. Makam odası olarak profesyonel çözümler sunan Benam makam takımı, dayanıklı, şık ve kullanışlı bir mobilya alternatifi olarak hizmet veriyor.