DUBAİ KLASİK OFİS MAKAM TAKIMI

DUBAİ KLASİK OFİS MAKAM TAKIMI

Göz alıcı bir ofiste ve mükemmel bir ortamda çalışmak isteyenlerin çok seveceği bir takımdır.

Üst düzey yöneticilerin ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanmış olan Dubai klasik ofis makam takımı, usta ellerden çıktığını hemen hissettiren klas bir mobilya grubudur. Kusursuz bir görselliğe sahip olan Dubai, üst ve alt tablalardaki oyma desenleri ile ahşabın tüm güzelliğini gözler önüne sermektedir. Masa, konsol, dolap, etajer ve sehpadaki aynı tarz çizgiler, el emeği ve kaliteli işçiliği göstermektedir. Dört kapaklı dolabı ve etajeri ön planda masa ile aynı ovalitede desenlere sahip olup, sehpa ve cam kapaklı konsol ile ağır bir modeldir. Orijinal çizgileri ile eşsiz bir takım olup son derece dayanıklıdır.

Adeta ahşabın dile geldiği Dubai klasik ofis makam takımı, birçok renk ve ölçü çeşidi ile tüm ofislere uyum sağlamaktadır. Klasik mobilyadan vazgeçemeyenlerin çok beğeneceği takımda kaliteli işçilik hemen göze çarpmakta, dayanıklı malzeme ilk bakışta kendini hissettirmektedir. Tüm parçalardaki yuvarlak dönüşlü parçalar makam takımında en çok dikkat çeken bölümlerden biridir.

Bir klasik mobilyadan beklenenin çok daha fazlasını veren makam takımı, uzun yıllar asaletinden bir şey kaybetmeden kullanılabilecek bir takımdır. Tasarım olarak son derece özel çizgiler taşımakta ve farkını tüm parçaları ile hissettirmektedir. Farklı ve görkemli bir makam takımı isteyen üst düzey yöneticiler için ideal bir ofis için ihtiyaç duyulan mobilya takımıdır.

ARA
WHATSAPP
MAİL